Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Vitaga“ ir ko

El.parduotuvės ir soc.tinklų vadybininkas (-ė)

700-1000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „Vitaga“ ir ko

Darbo pobūdis

Sporto ir laisvalaikio apranga prekiaujantis parduotuvių tinklas "Sport 4U" ieško el.parduotuvės ir soc tinklų vadybininko (-ės). Jei esi veržlus, kūrybingas, nebijantis iššūkių, mėgstantis bendrauti - šis darbas kaip tik tau!

Darbo pobūdis:
  • Internetinių užsakymų ruošimas ir išsiuntimas, grąžinimų priėmimas;
  • Internetinės parduotuvės priežiūra;
  • Bendravimas su klientais, užklausų atsakymas;
  • Prekių priėmimas ir rūšiavimas;
  • Efektyvus iškilusių problemų sprendimas;
  • Įmonės socialinių tinklų priežiūra;
  • Reklaminės medžiagos kūrimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Atsakingumas, sąžiningumas, savarankiškumas, komunikabilumas, kūrybiškumas;
  • Patirtis dirbant su soc.tinklais;
  • Nuotraukų retušavimo ir maketavimo programų pagrindai;
  • Savarankiškas darbo laiko planavimas ir organizavimas;
  • Entuziazmas bei noras tobulėti;
  • Kompiuterinis raštingumas;
  • Vairuotojo pažymėjimas (B-kat.);

Privalumai:
Panašaus darbo patirtis;

Įmonė siūlo

  • Atsakingą darbą jaunatviškoje įmonėje;
  • Visas galimybes tobulėti ir siekti daugiau;
  • Draugišką kolektyvą;

Atlyginimas

700-1000 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB "Vitaga" ir ko
Sporto ir laisvalaikio aprangos ir avalynės parduotuvėse SPORT 4U prekiaujama Nike, Adidas, Puma, Hummel drabužiais bei avalyne.
informacija apie UAB „Vitaga“ ir ko
992 €
Vid. atlyginimas bruto
30
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2022 m.