Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB ''Imlitex Service Center''
More about company »

El. parduotuvės klientų aptarnavimo vadybininkė (-as) / Vokiečių ir anglų kalba

Kaunas - UAB ''Imlitex Service Center''

Darbo pobūdis

  • Atsakysite į DREAMON HOME (Lietuva, Didžioji Britanija ir Vokietija) klientų užklausas: e-shop sistemoje, „live chat“, telefonu, skype, el. paštu, soc. tinkluose;
  • Konsultuosite klientus ir padėsite išsirinkti tinkamiausias prekes;
  • Kontroliuosite užsakymų įvykdymo eigą: tiekimą, įsigijimą, pristatymą;
  • Užtikrinsite web užsakymų aptarnavimo standartą bei užsakymo valdymo procesą;
  • Analizuosite klientų pirkimo patirtis ir teiksite siūlymus paslaugų ir prekių kokybei gerinti.

Reikalavimai

  • Vokiečių ir anglų kalbų žinios ne žemesniu nei B2 lygiu (neatitinkančių šio reikalavimo kandidatų nesvarstysime);
  • Nepriekaištingas lietuvių kalbos gramatinis raštingumas;
  • Artima draugystė su šiuolaikinėmis komunikacijos priemonėmis: kompiuteriu, telefonu, skype, socialinių tinklų mesendžeriai, "live chat";
  • Galimybė būti kliento pasiekiamam 24/7;
  • Natūralus noras bendrauti su žmonėmis ir jiems padėti.

Mes jums siūlome

  • Galimybę dalį darbo laiko dirbti nuotoliniu būdu;
  • Darbo vietą patikimoje ir stabilioje kompanijoje.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų

DREAMON – naujas UAB „Imlitex textile" namų tekstilės prekinis ženklas, suvienijęs ilgai puoselėtą kokybę, išieškotas inovatyvias technologijas ir individualius dizainus. Ilgalaikė darbo patirtis tekstilės srityje leido sukurti prekės ženklą, kuris į jaukiausias namų erdves įneš nepriekaištingą kokybės jausmą ir stilingas detales, pripildytas tobulų spalvų derinių.

IMLITEX HOLDINGS yra daugiau nei 20 metų veiklos patirtį turinti įmonių grupė, kuri specializuotomis žaliavomis aprūpina maisto, tekstilės, chemijos ir žemės ūkio pramonės įmones. Įmonių grupėje dirba apie 500 darbuotojų, o verslo santykiai vystomi daugiau nei 70 pasaulio šalių.

www.imlitex.com