UAB „Baldai1“

El. parduotuvės prekių grupės vadovo asistentas (-ė)

700-900 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Baldai1“

Darbo pobūdis

Esame jaunas kolektyvas, kuris nuolat auga ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje, tad šiuo metu į savo komandą norime priimti naują žmogų, kuris būtų iniciatyvus, atsakingas, logiškai mąstantis, užduotis atliktų kruopščiai ir būtų orientuotas į rezultatą. Siūlome darbą el. parduotuvės prekių grupės vadovo asistentui(ei), pilnam etatui.

Jūsų atsakomybės būtų:
Naujų prekių kėlimas į el. parduotuvę;
Senų prekių aprašymų peržiūra bei koregavimas;
Bendravimas su tiekėjais;
Pagalba kolegoms ir kitos pavestos užduotys.

Prisidėk prie mūsų!

Reikalavimai darbuotojui

Lietuvių kalbos raštvedybos žinios;
Anglų kalba;
Greitas darbo tempas;
Atidumas, kruopštumas;
Geri kompiuterinio raštingumo įgūdžiai;
Puikūs laiko planavimo įgūdžiai;
Mokėjimas dirbti komandoje.

Rusų ir Lenkų kalbų supratimas būtų privalumas.

Visa kita - išmokstama :)

Įmonė siūlo

Galimybę tobulėti ir augti kartu su įmone.
Kolegos bus Jūsų draugai:)

Atlyginimas

700-900 €/mėn. į rankas

Baldai1.lt - Baldai internetu Nr. 1!

Vizija - Draugiškiausia ir inovatyviausia baldų parduotuvė.

Misija - PAGERINTI žmonių gyvenimą, PADEDANT jiems PATOGIAI ir maloniai įsigyti baldus.

Kaip mes tai darome? Mes tai darome padėdami žmonėms lengvai rasti ir išsirinkti iš didelio asortimento baldus, kuo labiau palengvinant apsipirkimo procesą. Pirkimo procesas turi tapti paprastas, greitas ir malonus. Esame NEPRALENKIAMI KLIENTŲ APTARNAVIME, visada stengiamės viršyti klientų lūkesčius.

Vertybės:
Paprastumas
Sąžiningumas
Efektyvumas
Pasitikėjimas
Inovatyvumas

Darbo principai:
Visi dirbame tai, ką mėgstame, kur geriausiai galime save realizuoti ir kur sukuriame didžiausią vertę žmonėms. Visada galvojame apie savo darbo naudą klientui. Esame sąžiningi sau, kolegoms, partneriams ir klientams. Bendraujame aiškiai, atvirai, paprastai ir linksmai.
informacija apie UAB „Baldai1“
2380 €
Vid. atlyginimas bruto
(56% didesnis už LT vidurkį)
59
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2015 €
25% uždirba 2015-2191 €
25% uždirba 2191-2479 €
25% uždirba nuo 2479 €