MB „Grinvida“

El. parduotuvės turinio valdymo administratorius

500-700 €/mėn. Į rankas
Vilnius - MB „Grinvida“

Darbo pobūdis

Labas!
Plečiame savo komandą ir ieškome aktyvaus ir atsakingo darbuotojo prisijungti prie mūsų jaunatviškos komandos. Tikimės, jog esi atsidavęs darbui ir turi minčių veiklos procesams patobulinti. Kas mes tokie?! Gaukpigiau - tai mažmeninės prekybos internetinė parduotuvė.

Įmonės pardavimai šiuo metu auga, tad dėl įmonės plėtros galimos karjeros galimybės.

Darbo pobūdis:
  • Kurti naujas prekių korteles.
  • Turimų prekių kategorijų valdymas.
  • Versti prekių kortelių aprašymus iš (lenkų/anglų kalbų).
  • Redaguoti prekių nuotraukas pateiktas iš tiekėjų.
  • Prižiūrėti internetinės parduotuvės turinį.

Reikalavimai darbuotojui

  • Puikios lietuvių kalbos žinios (nepriekaištinga rašyba).
  • Geros kompiuterinės žinios. (greitai rasti ir išsiversti informaciją lenkų/anglų kalba).
  • Atsakingumas, kruopštumas, iniciatyvumas ir sąžiningumas atliekant užduotis.
  • SVARBU: pozityvumas ir draugiškumas!

Privalumai:
  • Patirtis tekstų, prekės kortelių vertimų srityje.
  • Internetinės parduotuvės administravimas.
  • SEO patirtis.

Įmonė siūlo

  • Visus darbui reikalingus įrankius.
  • Galimybę tobulėti ir augti kartu su mumis.
  • Darbas nuotoliniu būdu - po bandomojo laikotarpio.
  • Draugišką ir jaunatvišką kolektyvą.

Darbo laikas: 09:00 - 18:00

Darbo vieta:
Žvalgų gatvė 8, Vilnius.

Kontaktinis asmuo:
Paulius Žyvatkauskas

Atlyginimas

500-700 €/mėn. į rankas
(priklausomai nuo darbo krūvio).

Gaukpigiau - tai mažmeninės prekybos internetinė parduotuvė, siūlanti platų buitinių, vaikiškų, grožio, sporto prekių ir sodo reikmenų pasirinkimą geriausiomis rinkos kainomis. Mūsų komanda aktyviai dirba tam, kad kiekvienas mūsų klientas rastų geriausias prekes už žemiausią kainą Lietuvoje.