Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Pigu“
More about company »

El. parduotuvės turinio valdymo praktikantas (-ė)

Vilnius - UAB „Pigu“

Darbo pobūdis

Internetinės parduotuvės turinio komandai reikalingas pastiprinimas. Naujai startuojančiam klientų atsiliepimų valdymo projektui kviečiame prisijungti besidominčius reklama, naujovėmis internetinėje prekyboje, gebančius dirbti su tekstais studentus.

Užduotys:
  • Klientų atsiliepimų turinio valdymas (vertimai, tekstų tikrinimas ir koregavimas, kokybės užtikrinimas);
  • Kitų komandos užduočių atlikimas.

Reikalavimai

  • Aukštojo mokslo studijos (vadyba, ekonomika, filologija ar kt.);
  • Domėjimasis reklama internete;
  • Kruopštumas, iniciatyvumas, atsakingumas, greita orientacija.

Mes jums siūlome

  • Įgyti patirties sparčiai augančioje, trijose Baltijos šalyse veikiančioje (Lietuvoje, Estijoje ir Latvijoje) kompanijoje;
  • Susipažinti su elektronine prekyba iš vidaus, pamatyti internetinės rinkodaros „virtuvę“;
  • Įgyti darbo komandoje įgūdžių kelių šimtų darbuotojų jaunatviškame kolektyve;
  • Galimybę būti pastebėtam bei sulaukti darbo pasiūlymų.
UAB „Pigu“

UAB „Pigu“

Nuo 2 vaikinų idėjos iki nr. 1 elektroninės prekybos įmonės Baltijos šalyse. Šiandien augame greičiau nei rinka, ambicingai formuojame el. prekybos veidą. Rinkoje bėgame pirmieji, todėl ieškome greitų ir idėjomis užsidegusių žmonių. Jei turi ambicijų ir energijos užkariauti Europos ir pasaulio el. prekybos rinkas, nori prisidėti prie ateities sprendimų kūrimo – prisijunk prie mūsų perspektyvių ir inovatyvių lyderių komandos.
Informacija apie UAB „Pigu“
1810 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
337
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1063 €
25% uždirba 1063-1346 €
25% uždirba 1346-1984 €
25% uždirba nuo 1984 €
Vadovas: Dainius Liulys