Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Wind Traders“

El. parduotuvės vadybininkas (-ė) Latvijos rinkai

900-1000 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Wind Traders“

Darbo pobūdis

Po mokymų – kokybiškai ir profesionaliai konsultuoti klientus, teikti informaciją apie Xiaomi produktus, siekti sėkmingų pardavimų.

Reikalavimai

Xiaomi prekinio ženklo reprezentacijos Latvijos rinkoje, noro padėti klientui išsirinkti geriausią produkto, požiūro, kad klientas – svarbiausia. Gebėjimo greitai įsisavinti naują informaciją, prisitaikyti prie spartaus darbo tempo, noro mokytis.

Asmeninės savybės:
  • orientacija į kokybišką klientų aptarnavimą;
  • orientacija į gerus rezultatus;
  • iniciatyvumas, inovatyvumas, domėjimasis naujausiomis technologijomis.

Patirtis ir privalumai:
  • puikus latvių ir rusų kalbų mokėjimas (lietuvių kalba būtų privalumas);
  • pardavimų bei klientų aptarnavimo telefonu srityse (gebėjimas valdyti situaciją, spręsti kylančias problemas);
  • logistikos supratimo pagrindai;
  • darbas su apskaitos programa (pagrindai).

Mes jums siūlome

  • priedus prie bazinio atlyginimo, už pardavimų rezultatus;
  • lanksčias darbo sąlygos;
  • įvairias nuolaidas Xiaomi produktams ir išskirtinius partnerių pasiūlymus;
  • asmeninį ir profesinį augimą, vidines mokymų programas.

Atlyginimas

900-1000 €/mėn. į rankas

Pirmoji oficiali XIAOMI produktų parduotuvė Lietuvoje ieško komandos narių!

Norite prisijungti prie Xioami komandos? Siųskite savo CV, mes susisieksime su atrinktais kandidatais.
informacija apie UAB „Wind Traders“
7
Darbuotojų skaičius
0 -5 tūkst. €
Pajamos 2015 m.