Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „YNOT Media“
More about company »

El. prekybos įmonės direktorius

Kaunas - UAB „YNOT Media“

Darbo pobūdis

YNOT Media įmonių grupei priklausanti tarptautinė el. prekybos įmonė, prekiaujanti elektroniniais prietaisais 4 kontinentuose ieško direktoriaus dirbti biure Kaune.

Mes Tau patikėsime:
efektyvios ir nepertraukiamos el. prekybos organizavimą
procesų, standartų ir tvarkų įvedimą ir užtikrinimą,
atsakomybę už pardavimus, pelną ir klientų pasitenkinimą,
el. prekybos platformos pajamų ir išlaidų valdymą,
su tiesioginiu darbu susijusias ataskaitas ir analizes,
kasdienių arba probleminių situacijų sprendimą,
personalo administravimą,
pavaldžių darbuotojų darbo organizavimą ir jų ugdymą,
biudžetų valdymą ir kontrolę.

Reikalavimai

Jeigu Tu:
turi bent 2 metų atitinkamo darbo patirties prekybos (nebūtinai el. prekybos) įmonėje,
esi įgijęs aukštąjį išsilavinimą,
sugebi formuoti efektyvią komandą ir įžvelgti jos talentus,
gebi ugdyti, motyvuoti ir organizuoti komandos darbą,
mąstai strategiškai ir analitiškai,
greitai reaguoji ir prisitaikai prie naujovių,
sugebi organizuoti darbus ir planuoti laiką,
sugebi priimti iššūkius ir spręsti problemas,
esi orientuotas į kompanijos rezultatus,
turi puikias finansinių srautų valdymo ir apskaitos žinias
puikiai supranti ir turi patirties kaip veikia el. prekyba,
gerai moki anglų kalbą,

Mes jums siūlome

įdomų, atsakingą bei dinamišką darbą,
galimybę atsiskleisti formuojant ir valdant įmonę,
didesnį atlygį, negu dabar,
profesinio tobulėjimo galimybes

YNOT Media is a performance marketing agency, which helps companies with their customer acquisition needs.

We help brands & businesses to connect with their desired audiences in the most efficient and cost-effective way.

Please Google us ;)
Informacija apie UAB „YNOT Media“
3277 €
Vid. atlyginimas bruto
(3.5 karto didesnis už LT vidurkį)
17
Darbuotojų skaičius
Vadovas: VITALIJA KREIVIENĖ