UAB „Listingas“

El. Prekybos Specialistas

Nuo 800 €/mėn. Į rankas
Kretinga, Klaipėda, Palanga - UAB „Listingas“

Darbo pobūdis

Techninis darbas prie kompiuterio, t.y. kuriant naujų produktų korteles, bei atnaujinant esamas (parinkti tinkamas specifikacijas, parengti aprašymus, sukurti ir sukelti nuotraukas);
Įvairūs skaičiavimai (kaštų, savikainos, kainų nustatymai);
Komunikacija su klientais Anglų k. Prekių grąžinimo, keitimo ir kt. klausimai. Problemų sprendimas su prekybos platformų aptarnavimo specialistais (rašant el. laiškus, pokalbiai telefonu).

Reikalavimai darbuotojui

Puikūs gebėjimai naudotis kompiuteriu;
Aglų k. B2 lygis;
Geri mokymosi gebėjimai, vidutinis abstraktus mąstymas (gebėjimas išmokti naudotis sudėtingesniais įrankiais, įsisavinti naujas žinias, greitai tobulinti įgūdžius praktikuojantis, rasti ir pritaikyti trūkstamą informaciją, rasti paprastus sprendimus, tiesiogines sąsajas bei dėsningumus, apibendrinti ir teikti išvadas).

Patirtis dirbant su sudėtingomis programomis ir baigtos studijos - privalumas.

Įmonė siūlo

Lankstus darbo grafikas;
Apmokamos automobilio degalų sąnaudos.

Atlyginimas

Nuo 800 €/mėn. į rankas

Produktų iš monetų gamyba ir prekyba didžiausiose B2C elektroninės prekybos platformose.
informacija apie UAB „Listingas“
917 €
Vid. atlyginimas bruto
4
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2022 m.