UAB „Euro kryptis“

Elektrikai su DSB sertifikatu darbui Norvegijoje

24-27 €/val. Neatskaičius mokesčių
Užsienis: Norvegija - UAB „Euro kryptis“

Darbo pobūdis

Darbui Norvegijoje ,Stavangerio mieste ir aplink jį, skubiai reikalingi elektrikai su DSB sertifikatu, kurie galėtų atlikti elektros instaliavimo darbus, kabelinių linijų klojimo, kabelinių linijų apkabų tvirtinimo ir kitus paruošiamuosius darbus.

Reikalavimai:

  • turėti DSB pažymėjimą,
  • turėti 3 – 4 metų darbo patirtį, pageidautina Skandinavijoje,
  • susikalbėti anglų kalba,
  • vairuotojo pažymėjimas B kat.,
  • savarankiškumas, paslaugumas.

Mes Jums siūlome:

  • kontraktą su Norvegijos įmone,
  • visas socialines garantijas,
  • laiku mokamą darbo užmokestį,
  • gyvenamą plotą ( 4000 – 5000 NOK/mėn)
  • transportą (į darbą ir iš darbo)

Atlyginimas:

245,00 – 271,00 NOK/val. bruto (priklausomai nuo darbo patirties) + 10,2 % atostoginiai + kelionės pinigai

Dėl informacijos skambintis:

Reikalavimai darbuotojui

  • turėti DSB pažymėjimą, -tai būtinumas,

Įmonė siūlo

Legalų darbą Norvegijos įmonėje

Atlyginimas

24-27 €/val. neatskaičius mokesčių
+ 10,2 % atostoginiai + kelionės pinigai

UAB "Euro kryptis" yra personalo paieškos ir atrankos užsienio darbdaviams įmonė. Konsultacijos darbo paieškos klausimais.Mokesčių sugrąžinimas dirbusiems užsienyje.
Kontaktai: Aušros al.68-306 kab., LT76233,Šiauliai