UAB „Elviva“

Elektrikas Švedijoje - Stockholm || atnaujintas skelbimas!

2000-2400 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Švedija - UAB „Elviva“

Darbo pobūdis

Darbas komandoje. Naujos instaliacijos klojimas, šviestuvų montavimas ir pajungimas, skydų surinkimas bei pajungimas.

Darbas naujai pastatytuose studentų bendrabučiuose.
Darbo grafikas: 6 savaitės Švedijoje, 2 savaitės Lietuvoje.

Reikalavimai darbuotojui

  • Elektriko išsilavinimas
  • Darbo patirtis užsienyje

Privalumai: anglų kalba, elektriko darbo patirtis Švedijoje, B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

Įmonė siūlo

  • Lankstų darbo grafiką
  • Nemokamą apgyvendinimą
  • Nemokamas keliones į užsienį ir atgal
  • Darbo rūbus
  • Darbo įrankius
  • Įmonės automobilį

Atlyginimas

2000-2400 €/mėn. į rankas

UAB ELVIVA sparčiai auga, nes pasižymi darbo kultūra, personalo kompetencija bei operatyviu sprendimų priėmimu.
Mes gerbiame savo darbuotojus, todėl siūlome puikią darbo aplinką su mokymosi bei karjeros galimybėmis ir visada ieškome darbuotojų, kurie turi darbo patirties, atsakomybės jausmą, siekia asmeninio tobulėjimo ir dirba išvien su savo komandos nariais.