Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Norspeda Logistics“

Elektrikams/Automatikams- / Norvegija/

Nuo 2100 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Norvegija - UAB „Norspeda Logistics“

Darbo pobūdis

Žuvies perdirbimo įmonė ieško kvalifikuotų darbuotojų darbui Norvegijoje.

Šiuo metu ieškome:
  • Elektrikų-Automatikų
  • Išvykimas -Elektrikams ir technikams/ gruodžio mėn. arba sausio/ kovo 2-3 mėn.

Reikalavimai

  • Elektrikas- Automatikas inžinierius:
  • Susipažinęs su žuvies išpjaustimo linija “Optimar“; -Aptarnavimo inžinierius turi turėti puikius tokių sistemų derinimo, priežiūros ir trikčių šalinimo įgūdžių;
  • Susipažinęs su “Marel“ svorio ir kokybės kontrolės sistema ir priežiūra;

Šioje pozicijoje reikalinga:
  • Sertifikatai ir paskutinių darboviečių rekomendacijos;
  • 1-2 metų darbo patirties pagal kandidatuojamą poziciją;
  • Darbo patirtis žuvies perdirbimo įmonėje (būtų privalumas);
  • Savo darbo srities geras išmanymas;
  • Gebėjimas dirbti komandoje;
  • Geros Anglų kalbos žinios (žodžiu ir raštu);
  • Europos sąjungos piliečiai;
  • Darbštumas, atsakingumas;
  • Be žalingų įpročių;
  • D numeris (būtų privalumas);

Mes jums siūlome

  • valandų skaičius 180-240 val/mėn. ir daugiau pagal sutarimą, priklausomai nuo kvalifikacijos ir sandėlio apkrovimo;
  • Visas socialines garantijas;
  • Visi darbuotojai papildomai apdrausti nuo nelaimingų atsitikimų darbe 24/7;
  • Organizuojame ir apmokame keliones, suteikiame apgyvendinimą;
  • Privatus Apgyvendinimas / gyvenama po viena asmenį/ . Atstumas 1-5 km nuo darbo vietos;
  • Gerai užsirekomendavus galimybė grįžti į darbo vietą pastoviai rotacija;
  • Užtikriname laiku mokamą atlyginimą;

Visų kandidatų prašome siųsti CV anglų kalba el. paštu:
Prašome nurodyti į kokią poziciją pretenduojate.

Telefonai pasiteiravimui darbo valandomis: I-V, 8:00 - 17:00 val. :

Atlyginimas

Nuo 2100 €/mėn. į rankas

UAB Norspeda Logistics -teikia laikinojo įdarbinimo paslaugas.
Bendradarbiaujame su partneriais Norvegijoje ir kitose valstybėse. Kompanija siūlo patrauklius atlyginimus, socialines garantijas. Daugiau informacijos: