Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Reditus LT"
More about company »

Elektrikas (-ai)

Nuo 3000 Eur
Užsienis: Norvegija - UAB "Reditus LT"

Darbo pobūdis

  • Ieškomi darbui Osle sertifikuoti (DSB SERTIFIKATAS) ir nesertifikuoti elektrikai;
  • Darbas statybų objektuose;
  • Elektros instaliacijų išvedžiojimas ir pajungimas;
  • Gaisro sistemų pajungimas pagal brėžinius;

Reikalavimai

  • Galimybė kuo skubiau išvykti;
  • DSB sertifikatas;
  • Nemažesnė darbo patirtis nei 2 metai analogiško darbo;
  • Gebėjimas kalbėti anglų kalba (B1 lygis, galima dirbti porose 1 iš poros turi kalbėti angliškai, bei vienas su DSB sertifikatu);
  • Gebėjimas dirbti savarankiškai, skaityti brėžinius ir greitai įsisavinti naujoves;
  • Vairuotojo teisės B kategorija privalumas;
  • Kvalifikaciją patvirtinantys pažymėjimai;
  • Gyvenimo aprašymus siųsti anglų kalba!

Mes jums siūlome

  • Trumpalaikis darbas su galimybe pratęsti sutartį;
  • Darbo sutartis Norvegijos kapitalo įmonėje;
  • Darbo užmokestis nuo 250 NOK/h su DSB sertifikatu;
  • Darbo valandų skaičius: 48 val., per savaitę;
  • Atlyginimas mokamas 2 kartus per mėn.;
  • Apgyvendinimas suteikiamas už papildomą mokestį;
  • Konfidencialumą garantuojame, informuosime tik atrinktus kandidatus.

Norėdami pasiteirauti ar kandidatuoti siųskite savo gyvenimo aprašymą anglų k. el. paštu arba skambinkite telefonu arba .

Kandidatuodami sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys būtų naudojami ir saugomi įmonės UAB „Reditus LT“ - darbo paieškos tikslais. /

Atlyginimas

Nuo 3000 Eur atskaičius mokesčius
Priklauso nuo rezultatų

„Reditus LT“ pagrindinė veikla – žmogiškųjų išteklių valdymas. Trumpalaikio ir ilgalaikio įdarbinimo paslaugos teikiamos Lietuvoje, Norvegijoje, Danijoje, Švedijoje, Didžiojoje Britanijoje, Airijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Olandijoje ir kt. šalyse.

Daugiau kaip
600
patenkintų darbuotojų.

Per
60
patikimų partnerių.

Dirbame
20
užsienio šalių.

Esame sukaupę profesionalią darbo patirtį ir patikimų partnerių ratą.

Daugiau informacijos:
Tel.