Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
ICECO įmonių grupė

ELEKTRIKAS - AUTOMATIKAS ( -Ė)

Nuo 800 €/mėn. Į rankas
Marijampolė, Kalvarija, Vilkaviškis - ICECO įmonių grupė

Darbo pobūdis

  • Įrenginių elektrinės bei automatikos dalių remonto ir derinimo darbai;
  • Operatyvus elektros ir automatikos dalių gedimų šalinimas;
  • Elektros instaliacijos, automatikos bei valdymo spintų montavimo darbai.

Reikalavimai

  • Aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas elektrotechnikos arba automatikos srityje;
  • Gebėjimas skaityti elektros schemas;
  • Panašaus darbo patirtis.

Mes jums siūlome

  • Dinamišką darbą stabiliai veikiančioje įmonių grupėje;
  • Puikias sąlygas bei darbą profesionaliame kolektyve;
  • Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų visą parą;
  • Mokymus, profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes.

Konfidencialumą garantuojame.
Apie atrankos rezultatus informuosime tik atrinktus kandidatus.

Atlyginimas

Nuo 800 €/mėn. į rankas

UAB „ICECO Assets“ - įmonė, teikianti logistikos, sandėliavimo, techninės priežiūros ir nekilnojamo turto nuomos paslaugas.