ICECO įmonių grupė

ELEKTRIKAS ( -Ė)

1400-2000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Marijampolė, Kalvarija, Vilkaviškis - ICECO įmonių grupė

Darbo pobūdis

Įrenginių elektrinės dalies remonto ir derinimo darbai;
Operatyvus elektros gedimų šalinimas;
Elektros instaliacijos, valdymo spintų montavimo darbai.

Reikalavimai darbuotojui

Ne mažesnis nei profesinis išsilavinimas elektrotechnikos ar automatikos srityje;
Gebėjimas skaityti elektros schemas;
Panašaus darbo patirtis.

Įmonė siūlo

Transportas

Kelionės į/iš darbo kompensavimas Nemokamas automobilio parkingas
Dinamišką darbą stabiliai veikiančioje įmonių grupėje;
Puikias sąlygas bei darbą profesionaliame kolektyve;
Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų visą parą;
Mokymus, profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes.

Konfidencialumą garantuojame.
Apie atrankos rezultatus informuosime tik atrinktus kandidatus.

Atlyginimas

1400-2000 €/mėn. neatskaičius mokesčių

ICECO įmonių grupė – tai drąsi, veržli ir dinamiška maisto gamybos ir platinimo įmonė. Daugiau nei 500 darbuotojų turinti, tris veiklos dešimtmečius skaičiuojanti įmonių grupė geriausiai žinoma dėl žuvies ir ledų produkcijos pažymėtos prekės ženklais „Zigmas“ ir „AURUM“. Įmonė eksportuoja apie 70% savo produkcijos į Vokietiją, JAV, Belgiją, Jungtinę Karalystę ir kitas pasaulio šalis. Esame socialiai atsakinga įmonių grupė: teikiame paramą labdaros organizacijoms, švietimo įstaigoms, remiame kultūros bei sporto renginius.