Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Pelly Baltic“

Elektrikas - automatikas

Nuo 900 €/mėn. Į rankas
Kaunas, Prienai, Kazlų Rūda - UAB „Pelly Baltic“

Darbo pobūdis

  • Mechaninių ir automatinių įrengimų priežiūra, gedimų nustatymas bei šalinimas.
  • Pamaininis darbas pagal slenkantį grafiką (06:00-14:30 ir 14:30-23:00).
  • Darbo vieta –Garliava, Kauno r.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštesnysis inžinerinis išsilavinimas
  • Elektriko-automatikos išsilavinimas (privalumas)
  • Darbo patirtis, susijusi su gamybos įrengimų priežiūra ir remontu
  • Kompiuterinis raštingumas
  • Gebėjimas bendrauti anglų kalba (privalumas)
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas

Privalumas:
PLC išmanymas

Įmonė siūlo

  • Įdomų, atsakingą darbą šiuolaikiškoje įmonėje
  • Profesionalią komandą, orientuotą į įmonės tikslus
  • Suteikiame darbui visas reikalingas priemones ir įrankius
  • Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų

Atlyginimas

Nuo 900 €/mėn. į rankas

UAB Pelly Baltic - viena didžiausių metalo perdirbimo įmonių, turinti 15 metų patirtį ir kurianti bei gaminanti aukštos kokybės metalo gaminius, skirtus baldų pramonei. Įmonė priklauso švedų kompanijos Pelly Group įmonių grupei. Mūsų klientai - žymūs pasauliniai baldų gamintojai, su kuriais sieja ilgametė patirtis. Šiuo metu įmonėje dirba 170 darbuotojų, kurie pasižymi profesionalumu ir aukšta kvalifikacija. Įmonė sėkmingai investuoja į pažangias technologijas, kuria saugias darbo vietas, bei rūpinasi darbuotojų gerove.
informacija apie UAB „Pelly Baltic“
2011 €
Vid. atlyginimas bruto
(32% didesnis už LT vidurkį)
169
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1292 €
25% uždirba 1292-1735 €
25% uždirba 1735-2390 €
25% uždirba nuo 2390 €