Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Genys“

Elektrikas - automatikas

1300-1500 €/mėn. Į rankas
Kaunas, Jonava, Prienai - UAB „Genys“

Darbo pobūdis

Jėgos - automatikos skydų surinkimas dirbtuvėse, kabelinių jėgos ir automatikos linijų montavimas, jų pajungimas, jėgos -automatikos valdymo skydų pajungimas ir paleidimas objektuose, įrengimų pajungimas, automatikos gedimų šalinimas, dažnio keitiklių programavimas ir kt. Darbas dirbtuvėse ir komandiruotėse.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis / Aukštesnysis techninis (inžinerinis) išsilavinimas;
  • Mokėti naudotis mechaniniais, elektriniais įrankiais.
Jėgos-automatikos principinių schemų skaitymas, mokėjimas jas nubraižyti

Privalumai:

  • Darbo patirtis analogiškoje srityje;
  • Aukštasis išsilavinimas automatikos srityje;
  • Turėti kvalifikaciją patvirtinančius dokumentus;
  • Projekto dalies vadovo elektrotechnikos darbams atlikti pažymėjimas
AK - kvalifikacija

Įmonė siūlo

  • Stabilų ir laiku mokamą atlyginimą;
  • Socialines garantijas.

Atlyginimas

1300-1500 €/mėn. į rankas
UAB „Genys“

UAB „Genys“

UAB "Genys" - įkurta 1990 metais. Pagrindinė įmonės būstinė yra Kaune, tačiau per eilę metų bendrovė įkūrė savo atstovybes Klaipėdoje, Panevėžyje ir Vilniuje.
Šiauliuose, Utenoje, Vilniuje ir Alytuje yra budintys serviso tarnybos ekipažai.
Šiandien UAB "Genys" yra atestuota įmonė, sukaupusi didelę šaldymo sistemų projektavimo, diegimo ir rekonstravimo darbų patirtį.
informacija apie UAB „Genys“
2308 €
Vid. atlyginimas bruto
(51% didesnis už LT vidurkį)
97
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1800 €
25% uždirba 1800-2457 €
25% uždirba 2457-2783 €
25% uždirba nuo 2783 €