Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Kalnapilio-Tauro" grupė
More about company »

Elektrikas - automatikas

Panevėžys - UAB "Kalnapilio-Tauro" grupė

Darbo pobūdis

  • Transformatorinės, skirstomųjų skydų bei visos įmonės elektros ūkio priežiūra ir remontas.
  • Alaus gamybos proceso valdymo sistemų priežiūra ir remontas.
  • Darbas slenkančiu grafiku (pamainos po 12 val.).

Reikalavimai

  • Elektrotechninis išsilavinimas.
  • Vidurinė apsaugos nuo elektros kvalifikacija, iki 10 kV įrenginiuose.
  • Gebėjimas diagnozuoti/remontuoti elektronines/elektrotechnines ir pneumatines valdymo sistemas pramoniniuose įrenginiuose.
  • Gebėjimas diagnozuoti, programuoti dažnio keitiklius, temperatūros, slėgio daviklius ir kt. prietaisus.

Privalumai:
  • Patirtis dirbant su pramoninės elektronikos sistemomis.
  • Patirtis dirbant su „Siemens“ valdikliais, dažnio keitikliais, slėgio temperatūros jutikliais, tėkmės matuokliais, bei kita proceso valdymo elektronine technika.
  • Patirtis dirbant su pneumatinio valdymo įrenginiais.
  • Slėginių indų bei automatizuotų katilų, kūrenamų dujomis ir skystu kuru, operatoriaus pažymėjimai.

Mes jums siūlome

  • Darbo vietą – Panevėžyje.
  • Idėjų ir savirealizacijos galimybių kupiną kasdienybę.
  • Įvairių socialinių naudų paketą.

Atlyginimas

Priklauso nuo rezultatų

"Kalnapilio" alaus darykla gali pasigirti daugiau nei šimto metų aludarystės patirtimi. Net turėdama gilią istoriją ir tradicijas, ši alaus darykla sugeba išlikti viena moderniausių ir atviriausių naujovėms alaus daryklų Baltijos šalyse. Unikalus "Kalnapilio" alaus skonis jau ne pirmus metus garsina ir šlovina Panevėžio aludarius ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. Net 2 aukso apdovanojimai pasaulio alaus olimpiadoje tituluojamame "World Beer Cup" (Pasaulio alaus taurės) čempionate! Iki šiol tokio aukšto įvertinimo nėra gavusi nė viena Lietuvos alaus darykla. Prisijunk prie mūsų komandos - dirbkime kartu!
Informacija apie UAB "Kalnapilio-Tauro" grupė
1909 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
325
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2016 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1057 €
25% uždirba 1057-1355 €
25% uždirba 1355-1932 €
25% uždirba nuo 1932 €
Vadovas: Marijus Valdas Kirstukas