Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „USTUKIŲ MALŪNAS“
More about company »

Elektrikas - automatikas

Pasvalys - UAB „USTUKIŲ MALŪNAS“

Darbo pobūdis

  • Darbas maisto pramonės gamybinėje įmonėje;
  • Gamybinių įrengimų techninė priežiūra, remonto darbai;
  • Gamybos įrenginių automatikos sistemų diegimas, priežiūra ir eksploatacija;
  • Operatyvus techninių problemų ir gedimų sprendimas;
  • Įrangos montavimo/demontavimo darbai.

Reikalavimai

  • Aukštasis (elektros, automatikos ir pan. srityje) išsilavinimas;
  • Ne mažesnė nei 2 metų darbo patirtis gamybinėje įmonėje;
  • Techninės dokumentacijos, brėžinių ir el. schemų išmanymas;
  • Elektrosaugos išmanymas;
  • Elektroninių/pneumatikos/mechaninės įrenginių dalies supratimas;
  • Anglų kalbos žinios - privalumas;
  • Kompiuterinis raštingumas;

Mes jums siūlome

  • Mokymus darbo vietoje;
  • Draugišką ir palaikantį kolektyvą;
  • Kvalifikacijos kėlimo galimybes;
  • Palankią aplinką realizuoti savo profesinius gebėjimus;
  • Visas socialines garantijas ir laiku mokamą konkurencingą atlygį;

"Ustukių malūnas" yra viena didžiausių ir seniausių šiaurės Lietuvoje veikiančių kasdieninės paklausos produktų gamybos ir prekybos įmonių.
Informacija apie UAB „USTUKIŲ MALŪNAS“
892 €
Vid. atlyginimas bruto
81
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 639 €
25% uždirba 639-786 €
25% uždirba 786-1095 €
25% uždirba nuo 1095 €
Vadovas: Giedrius Uždavinys