Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Fazer Lietuva“

Mechanikas (-ė)

1125-1350 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Fazer Lietuva“

Darbo pobūdis

  • Įrengimų bei sistemų nepertraukiamo darbo užtikrinimas;
  • Įrengimų techninio aptarnavimo ir remonto atlikimas pagal poreikį;
  • Priskirtų įrengimų darbo ir jų atitikimo standartinėms normoms kontrolė;
  • Pasiūlymų dėl įrengimų einamojo ar kapitalinio remonto teikimas;
  • Svarbių mechaninių mazgų remonto darbai;
  • Darbas pamainomis, slenkančiu grafiku: 2 dieninės, 2 naktinės, 4 poilsio dienos (pamainų laikas nuo 8.00 iki 20.00 val. ir nuo 20.00 iki 8.00 val.).

Reikalavimai darbuotojui

  • Patirtis įrengimų remonto srityje;
  • Inžinerinis/techninis išsilavinimas;
  • Gebėjimas skaityti techninę dokumentaciją;
  • Darbo kompiuteriu įgūdžiai.
  • Bendras suvokimas apie elektrą;
PRIVALUMAI:
  • Patirtis dirbant su pramonės elektronikos sistemomis, pneumatinio valdymo įrenginiais;
  • Anglų kalbos žinios.

Įmonė siūlo

Sveikatingumas

Nelaimingų atsitikimų draudimas (galioja visą parą visame pasaulyje).

Kiti privalumai

Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms
  • Savirealizaciją ir tobulėjimą skatinančią aplinką;
  • Atsakingą ir dinamišką darbą;
  • Draugišką kolektyvą;
  • Tarptautinę darbo aplinką.

Atlyginimas

1125-1350 €/mėn. į rankas

Įmonės istorija prasidėjo 1891 m., kai jaunasis Karlas Fazeris atidarė savo pirmąją kavinę, turėdamas misiją – gaminti maistą, kuriantį vertę ir suteikiantį džiaugsmo akimirkas visiems aplinkiniams. „Fazer“ grupė yra susitelkusi į FMCG (greito vartojimo prekių) rinką, savo veiklą vykdo septyniose šalyse, o savo produkciją eksportuoja į daugiau nei 40 šalių .
Lietuvoje „Fazer“ grupei priklauso įmonė „Fazer Lietuva“, atstovaujanti „Gardėsis“ duonos prekiniam ženklui. Kaune esančioje kepykloje šiuo metu dirba apie 230 darbuotojų.
informacija apie UAB „Fazer Lietuva“
1892 €
Vid. atlyginimas bruto
(24% didesnis už LT vidurkį)
209
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1408 €
25% uždirba 1408-1646 €
25% uždirba 1646-2018 €
25% uždirba nuo 2018 €