Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Lietuvos Energijos įmonių grupė
More about company »

ELEKTRIKAS (-Ė) OPERATYVINIO VALDYMO KOMANDOJE RASEINIUOSE

Raseiniai - Lietuvos Energijos įmonių grupė

Darbo aprašymas

  • Operatyvinių perjungimų vykdymas elektros įrenginiuose 0,4-110kv;
  • Gedimų šalinimas elektros įrenginiuose;
  • Veikiančių elektros įrenginių apžiūra;
  • Defektų šalinimas elektros įrenginiuose;
  • Darbas pamainoje pagal slenkantį grafiką.

Reikalavimai

Mūsų prioritetas, kad Tu:
  • Turėtum profesinį arba aukštesnįjį elektrotechninį išsilavinimą;
  • Gebėtum dirbti MS Office pagrindinėmis programomis;
  • Turėtum B kategorijos vairuotojo pažymėjimą (C, CE kategorijos būtų privalumas);
  • Būtum atsakingas, kruopštus, iniciatyvus.

Papildoma informacija

#Sumumispaprasta ir įdomu, todėl Tau siūlome:
  • Darbą įmonėje, pirmaujančioje energetikos srityje;
  • Nemonotonišką darbą kupiną iššūkių;
  • Karjeros galimybes ,,Lietuvos energijos“ įmonių grupėje;
  • Galimybę realizuoti savo idėjas, kuriant ir inicijuojant pokyčius.

LE 2030 GREEN SMART GLOBAL „Lietuvos energijos“ grupė šiuo metu įgyvendina naują strategiją LE2030 ir kviečia kartu kurti globalią, išmanią ir žalią energetiką. Grupėje itin daug galimybių realizuoti savo idėjas ir talentą, darbuotojams keliami ambicingi tikslai, atveriamos tobulėjimo ir karjeros galimybės. Mes vertiname kiekvieno norą prisijungti prie komandos ir dirbti kartu, siekiant vieningo tikslo – vertės Lietuvai kūrimo. Prisijunk, mums reikia tavo talento!