Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „CORPUS A“

Elektrikas (-ė)

100-1400 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Švenčionys - UAB „CORPUS A“

Darbo pobūdis

  • vykdyti elektros tinklo ir įrenginių (iki 10kv ) montavimo, remonto ir techninės priežiūros darbus;
  • organizuoti, užtikrinti elektros energijos įrenginių darbą ir nuolat kontroliuoti jo saugumą;
  • šalinti defektus bei pažeidimus elektros įrenginiuose bei prietaisuose;
  • vesti elektros energijos apskaitos prietaisų rodmenų, gedimų apskaitą ir analizę, gautus duomenis pateikti tiekėjui, vartotojui, bei užsakovui;
  • planinių profilaktinių elektros įrengimų techninės priežiūros darbų atlikimas.

Reikalavimai

  • būtinas elektrosaugos kvalifikacijos atestacijos pažymėjimas su atitinkamu įrašu (apsaugos nuo elektros kvalifikacija, nurodant kokios įtampos įrenginiuose) ;
  • privaloma – AK elektriko atestatas. ( iki 10kv);
  • elektros tinklo ir įrenginių priežiūros darbo patirtis ne mažiau kaip 2 metai;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;

Mes jums siūlome

  • darbą visą darbo dieną: nuo 08:00-17:00;
  • įmonės automobilį, telefoną;
  • galimybę uždirbti papildomus priedus.

Atlyginimas

100-1400 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB „Corpus A“ yra viena didžiausių pastatų ūkio valdymo ir valymo paslaugų įmonių Lietuvoje, sėkmingai plečia savo veiklą ir šiuo metu, prie kolektyvo kviečia prisijungti naujus komandos narius.