DARBO RINKOS LYDERIS 2023
Tarp TOP 30 Lietuvoje
Sanitex įmonių grupė

Elektrikas (-ė) - ūkvedys (-ė)

Kaunas - Sanitex įmonių grupė

Darbo pobūdis

  • Elektros ūkio priežiūra (gedimų diagnostika ir šalinimas, montavimo darbai);
  • Pagalba prižiūrint pastatų, priklausančių UAB "Sanitex", ūkį (įvairūs santechnikos, šildymo sistemos remonto ar montavimo darbai ir pan.).

Reikalavimai darbuotojui

  • Profesinis elektrotechninis išsilavinimas būtų privalumas;
  • Ne mažesnė nei 1 metų patirtis elektros darbų srityje;
  • VK ir/arba AK elektros darbų kvalifikacinis pažymėjimas;
  • Pastatų inžinerinių sistemų (šildymas, santechnika) išmanymas;
  • Vairuotojo pažymėjimas ir automobilis;
  • Gebėjimas dirbti komandoje;
  • Atsakingumas, kruopštumas.

Įmonė siūlo

  • Visas socialines garantijas;
  • Stabilų ir laiku mokamą atlyginimą;
  • Visas darbui būtinas priemones (įmonės transportas komandiruočių metu, darbui reikalingi įrankiai, darbo apranga ir t.t.).

UAB „Sanitex“ - plataus vartojimo prekių didmeninės prekybos bei distribucijos lyderė Lietuvoje, bendradarbiaujanti su daugiau nei 600 Lietuvos bei užsienio gamintojų ir šiuo metu plečianti savo veiklą trijose Baltijos šalyse.