Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Greentech Baltic“

Elektrikas (Elektromechanikas-technikas)

1200-1500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Greentech Baltic“

Darbo pobūdis

Darbo pobūdis:

  • Elektros sistemų instaliavimo, gamybinių įrengimų profilaktikos darbai;
  • Gamybinių įrengimų techninė priežiūra, remonto ir montavimo darbai;
  • Elektros ūkio priežiūra ir aptarnavimas;
  • Defektų bei pažeidimų elektros įrenginiuose šalinimas;
  • Gamybinių pajėgumų ir efektyvumo didinimas;
  • Pilnas sistemos paleidimas ir derinimas.

Reikalavimai:

  • Elektros komponentų išmanymas.
  • Mokėjimas dirbti komandoje.
  • Elektriko darbo patirtis (patirtis gamybinėje įmonėje – pageidaujama).
  • Elektrotechninis, elektromechaninis išsilavinimas
  • Turima/turėta aukšta arba vidutinė apsaugos nuo elektros kategorija (bent VK elektrosaugos kvalifikacija, AK būtų idealu);.
  • Darbo įgūdžiai montuojant ir prižiūrint pramonės įmonių elektros įrenginius.

Privalūmai:

  • Automatikos komponentų išmanymas
Elektrinių schemų supratimas (AutoCAD, EPLAN) (privalumas)
  • STL, LAD, SCL, FBD programavimo kalbų išmanymas (privalumas).
  • Aparatinių ryšio sąsajų (CAN, MODBUS, PROFIBUS, PROFINET, ETHERNET) išmanymas (privalumas).
  • Patirtis automatinių sistemų derinime ir paleidime.
  • Patirtis dirbant su programuojamais loginiais valdikliais (Siemens).

Mes Jums siūlome:

  • Nuolatinį, įdomų, atsakingą ir dinamišką darbą patikimoje, finansiškai stabilioje ir sparčiai augančioje Lietuviško kapitalo įmonėje;
  • Mokymosi ir profesinio tobulėjimo galimybes;
  • Kvalifikacijos kėlimo kursus;
  • Konkurencingą, laiku mokamą ir motyvuojantį atlyginimą, premijas;
Darbo vieta:

  • Vilnius (Aukštieji Paneriai)

Darbo užmokestis (Į rankas):

  • 1200-1500 Eur. (priklauso nuo turimos patirties, kvalifikacijos)

Reikalavimai darbuotojui

Atsakingumas

Atlyginimas

1200-1500 €/mėn. į rankas

UAB GREENTECH BALTIC yra auganti PET plastiko perdirbimo įmonė, priklausanti Rumunijos „Green Group“ įmonių grupei, kuri per daugiau, nei 17 metų, sugebėjo tapti viena didžiausių Centrinėje Europoje integruotų atliekų perdirbimo įmonių grupių bei, kurios įmones vienija sėkmingai veikloje vystoma idėja – perdirbamąsias atliekas paversti vertingu ekonominiu ištekliumi.
informacija apie UAB „Greentech Baltic“
3242 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
62
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1905 €
25% uždirba 1905-2458 €
25% uždirba 2458-2965 €
25% uždirba nuo 2965 €