Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Euroinstal“

Elektrikas - elektromontuotojas

Nuo 800 €/mėn. Į rankas
Naujoji Akmenė - UAB „Euroinstal“

Darbo pobūdis

Elektros instaliacijų diegimas pramonėje ir privačiuose objektuose. Darbas aukštyje.

Reikalavimai

Nemažesnė nei 2 metų patirtis elektros darbų srityje;
Gebėjimas dirbti komandoje;
Gebėjimas suprasti sujungimų schemas ir brėžinius;
Kruopštumas, atsakingumas;
Vairuotojo pažymėjimas B kategorija.

Mes jums siūlome

Visada laiku mokama atlyginimą;
Socialines garantijas;
Geras darbo sąlygas;
Darbui reikalingas priemones.

Atlyginimas

Nuo 800 €/mėn. į rankas

Įmonės didžiausia vertybė – laiku, tvarkingai ir teisingai atlikti darbai. Dirbame tolygiai su inovacijomis, todėl klientams galime pasiūlyti ne tik įgyvendinti numatytus sprendimus, bet ir pasiūlyti moderniausius ir efektyviausius elektros ir silpnųjų srovių sprendimus, rengiant projektą. Taip pat teikiame pramonės įmonių įrenginių serviso ir priežiūros paslaugas, siūlome procesų automatizavimo ir modernizavimo sprendimus.
informacija apie UAB „Euroinstal“
1062 €
Vid. atlyginimas bruto
32
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2019 m.