Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Norwegian Service Team Baltija"
More about company »

Elektrikas (Islandija)

2500–3290 Eur
Užsienis: Islandija - UAB "Norwegian Service Team Baltija"

Darbo pobūdis

Mūsų klientas Islandijoje ieško elektrikų 6 mėnesių terminui elektros instaliacijos darbams statybose.

Darbo laikas:
I-V 7.30-17.15 val
VI 8.00-16.00 val.

Reikalavimai

Elektriko diplomas (bent 3 metų studijos);
Darbo patirtis 5-7 metai;
Stipri šnekamoji anglų kalba;
Atsakingas požiūris į darbą, kruopštumas.

Mes jums siūlome

Tiesioginę 6 mėnesių darbo sutartį su Islandijos kompanija;
Visas socialines Islandijos garantijas;
Darbdavys aprūpina darbo įrankiais;
Suteikiamas nemokamas maitinimas (pietūs);
Galimybė nuomotis būstą iš darbdavio.

Atlyginimas

2500–3290 Eur atskaičius mokesčius

NST Baltija - Norvegijos kapitalo įmonė, sėkmingai daugiau kaip dešimt metų dirbanti Lietuvoje. Pagrindinė įmonės veikla - personalo valdymo paslaugos Lietuvoje ir užsienyje.