Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Woodworking Industry Solutions“

ELEKTRIKAS

1000-1300 €/mėn. Į rankas
Jonava, Kaunas, Elektrėnai - UAB „Woodworking Industry Solutions“

Darbo pobūdis

gamybinių įrengimų gedimų operatyvus šalinimas, remontas, techninis aptarnavimas, priežiūra;
elektros ir automatikos komponentų testavimas, montavimas, derinimas;
vidaus instaliacijos, apšvietimo, kištukinių lizdų, skydelių įrengimas ir kt.priežiūra

Darbas - Jonavoje.

Reikalavimai darbuotojui

bent 1 metų panašaus darbo patirtis;
elektrotechninis išsilavinimas;
elektros įrenginių priežiūros taisyklių reikalavimų, automatikos komponentų veikimo principų ir nustatymų išmanymas, gebėjimas skaityti elektros schemas;
vairuotojo pažymėjimas B kat.;
elektrosaugos VK/AK iki 1000V kat. pažymėjimas;
atsakingumas, pareigingumas, sugebėjimas priimti sprendimus sprendžiant darbo metu atsiradusias problemas ir kt.

Privalumas :

darbo su dažnio keitikliais, PLC surinkimo patirtis;

Įmonė siūlo

puikias galimybes tobulėti kartu su profesionalų komanda;
patirtį, darbui su naujais elektotechnikos/automatikos komponentais;
įdomų darbą stabiliai veikiančioje kompanijoje, profesinius iššūkius ir saviraiškos galimybes;
patrauklias darbo sąlygas, visas priemones darbui atlikti, draudimą bei motyvuojantį atlyginimą.

Skambinti: , ,

Atlyginimas

1000-1300 €/mėn. į rankas

Pagrindinė UAB „Woodworking Industry Solutions“ veikla – medienos apdirbimo įrengimų komplektavimas bei gamyba. Ilgametę darbo patirtį turinčių įmonės darbuotojų tikslas – ieškoti geriausių inžinerinių ir technologinių sprendimų, orientuotų į klientų poreikius.
informacija apie UAB „Woodworking Industry Solutions“
2302 €
Vid. atlyginimas bruto
(51% didesnis už LT vidurkį)
35
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1663 €
25% uždirba 1663-2205 €
25% uždirba 2205-2735 €
25% uždirba nuo 2735 €