Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

Elektrikas - montuotojas

Vilnius - Smart HR

Darbo pobūdis

  • Saulės elektrinių įrengimas;
  • Elektros instaliacijos montavimas;
  • Elektros skydų surinkimas;
  • Kiti bendrastatybiniai darbai.

Reikalavimai

  • Aukštasis arba aukštesnysis techninis išsilavinimas;
  • Brėžinių ir elektros schemų skaitymas;
  • Labai geras elektrotechnikos išmanymas;
  • Kvalifikacijos reikalavimai: vidutinė (VK) arba aukšta (AK) apsaugos nuo elektros kategorija;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

Mes jums siūlome

  • Atsakingą ir aktyvų darbą sparčiai besivystančioje kompanijoje;
  • Galimybę augti kartu su kompanija ir tapti savo srities profesionalu;
  • Visas reikalingas darbo priemones;
  • Nuo rezultatų priklausantį ir laiku oficialiai mokamą atlyginimą.

Šią įmonę turėtum pasirinkti, nes:

Tai didžiausią patirtį saulės energetikoje turinti įmonė veikianti Lietuvoje, kurios suprojektuotų ir įrengtų saulės elektrinių galia bent keletą kartų lenkia vietinius rinkos dalyvius. Įmonė pasiūlys Tau įdomų darbą dinamiškoje aplinkoje, profesinio bei asmeninio tobulėjimo galimybes.
CVB client

Smart HR

Mūsų klientas - viena iš didžiausių įmonių rinkoje, dirbančių saulės energetikos srityje. Šiuo metu įmonė plečiasi ir ieško ambicingų, bei kompetetingų žmonių dirbti kartu.