Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Palangos šilumos tinklai“

Elektrikas

1405-1409 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Palanga, Klaipėda - UAB „Palangos šilumos tinklai“

Darbo pobūdis

  • Elektros ūkio priežiūra (el. skydų tvarkymas, valymas, užrašų atnaujinimas ir pan.)
  • Elektros įrangos montavimas (demontavimas), paruošimas darbui bei techninė priežiūra;
  • Darbas su slėgio, temperatūros, lygio, srauto ir kitais matavimo įrenginiais;
  • Automatikos, valdymo, jėgos grandinių montavimas ir testavimas.

Reikalavimai

  • Ne žemesnis kaip profesinis elektrotechninis išsilavinimas (aukštesnysis arba profesinis);
  • VK iki 1000 V elektros saugos kategorija;
  • Darbo kompiuteriu įgūdžiai (Excel; Word);
  • Gebėjimas dirbti savarankiškai, atsakingai vykdyti pavestas užduotis;
  • Elektros, valdymo schemų skaitymas.

Mes jums siūlome

  • iššūkių kupiną kasdienybę, saviraiškos/ mokymosi galimybes;
  • gyvybės draudimą.

Dėl šios pozicijos detalesnė informacija teikiama darbo dienomis telefonu Nr. .
Gyvenimo aprašymą teikti šioje platformoje - iki skelbimo galiojimo dienos (imtinai).

Pretendentai pateikdami savo dokumentus atrankai tuo pačiu patvirtina ir savo sutikimą su jų asmens duomenų tvarkymu, kuris bus vykdomas iki atrankos pabaigos, ir kad kitoks asmens duomenų tvarkymas nei darbuotojo atranka šioms konkrečioms pareigoms be atskiro, aiškiai išreikšto pretendento sutikimo nėra įmanomas.

Atlyginimas

1405-1409 €/mėn. neatskaičius mokesčių
T.y.: 1149-1219 Eur (fiksuotas bazinis mėnesinis darbo užmokestis) ir iki 256-271 Eur (kintamoji darbo užmokesčio dalis).

UAB "Palangos šilumos tinklai" tiekia šilumos energiją ir karštą vandenį Palangos mieste.
informacija apie UAB „Palangos šilumos tinklai“
1471 €
Vid. atlyginimas bruto
47
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1104 €
25% uždirba 1104-1353 €
25% uždirba 1353-1660 €
25% uždirba nuo 1660 €