Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Panevėžio ryšių statyba"
More about company »

Elektrikas

Panevėžys - UAB "Panevėžio ryšių statyba"

Darbo pobūdis

  • Elektros ūkio priežiūra.
  • Tikrinti prižiūrimų elektros įrenginių, patalpų, elektros tiekimo komunikacijų būklę.
  • Elektros-mechaninės įrangos remontas ir techninė priežiūra .
  • Elektros įrenginių eksploatavimas iki 1000 voltų.

Reikalavimai

  • Elektriko, elektrotechniko išsilavinimas; AK/VK pažymėjimas;
  • Varžų matavimo pažymėjimas(privalumas);
  • Darbo patirtis elektros inžinerijos, instaliavimo, montavimo srityje;
  • Elektros schemų, techninių brėžinių skaitymas, supratimas;
  • Kruopštumas, atsakingumas, gebėjimas efektyviai dirbti.

Mes jums siūlome

Socialines garantijas;
Stabilų ir laiku mokamą atlyginimą.

Projektuoja, montuoja, renovuoja lauko ir vidaus inžinerinius tinklus, projektuoja ir montuoja ryšių komunikacijas, vaizdo stebėjimo ir apsaugos signalizacijos sistemas, atlieka bendruosius ir specialiuosius statybos darbus.
Informacija apie UAB "Panevėžio ryšių statyba"
1001 €
Vid. atlyginimas bruto
(12% didesnis už LT vidurkį)
78
Darbuotojų skaičius
0,5-1 mln. €
Pajamos 2016 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 756 €
25% uždirba 756-886 €
25% uždirba 886-1214 €
25% uždirba nuo 1214 €
Vadovas: Audrius Balčėtis