Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Idavang"
More about company »

Elektrikas

Šakiai - UAB "Idavang"

Darbo pobūdis

Elektros ūkio priežiūra ir gedimų, susijusių su elektra, šalinimas ir kiti darbai.

Reikalavimai

Aukštesnysis/profesinis elektrotechninis išsilavinimas;
Technikos išmanymas;
Gebėjimas dirbti komandoje;
Sąžiningumas, atsakingumas;
Be žalingų įpročių;
Draudžiama auginti kiaules nuosavame ūkyje ar lankytis tose vietose, kur auginamos kiaulės;
Pagrindinė darbo vieta: Sirvydų k., Lekėčių sen.

Mes jums siūlome

Geras darbo sąlygas ir socialines garantijas;
Konkurencingą atlygį;
Nemokamą maitinimą.

1999 metais įkurta "Idavang" vos per kelerius metus tapo didžiausia kiaulių augintoja Baltijos šalyse. Įmonė šiuo metu valdo 12 modernių kiaulių auginimo fermų, išsidėsčiusių visoje šalyje. Jose dirba daugiau nei 350 darbuotojų. Visos "Idavang" fermos renovuotos ir modernizuotos, įdiegus naujausią įrangą.
Įmonėje vid. atlyginimas 931€
15% didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra spalio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)