Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Idavang“

Elektrikas

Nuo 2000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Приймаємо українців
Šakiai - UAB „Idavang“

Darbo pobūdis

  • Padalinio elektros bei automatinių sistemų nepertraukiamo darbo užtikrinimas;
  • Elektros įrangos bei automatinių sistemų remonto darbai;
  • Naujos įrangos pajungimas bei derinimas;
  • Kiti neplanuoti su pareigybę susiję darbai.

Kitos sąlygos:
  • Galimi iškvietimai poilsio dienai (apmokėjimas pagal galiojantį DK);
  • Numatomas pasyvus budėjimas namie;
  • Galimos komandiruotės.

Reikalavimai darbuotojui

  • Elektriko profesinė kvalifikacija;
  • Automatinių sistemų darbo išmanymas;
  • Panašaus darbo patirtis nuo 2 metų.

Darbdavys siūlo:

  • Nemokamas maitinimas;
  • Esant poreikiui apgyvendinimas padalinio bendrabutyje;
  • 2 kartus per metus nemokama įmonės produkcija;
  • Kokybiški darbo drabužiai bei darbo įrankiai;
  • Galimybė mokytis, kelti profesinę kvalifikaciją, augti;
  • Įvairios papildomos naudos: priedai už pakviestus naujokus, dalinis kuro kompensavimas pagal galiojančią politiką).

Darbo vieta:

Sirvydų k., Lekėčių sen., Šakių r.

Atlyginimas

Nuo 2000 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Darbo užmokesti priklauso nuo kandidato prodesinės kvalifikacijos ir turimų įgūdžių

UAB IDAVANG – nuolat auganti Danijos įmonė. Mes sėkmingai dirbame jau daugiau nei 20 metų ir esame didžiausia kiaulių augintoja Lietuvoje. Tikime, kad draugiška darbo aplinka ir plačios karjeros galimybės motyvuos Jus augti ir norą uždirbti daugiau, nepriklausomai nuo to, kokioje pozicijoje startuojate.
informacija apie UAB „Idavang“
2749 €
Vid. atlyginimas bruto
(80% didesnis už LT vidurkį)
382
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1490 €
25% uždirba 1490-1702 €
25% uždirba 1702-2048 €
25% uždirba nuo 2048 €