Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "CONSTRO"
More about company »

Elektrikas

2300–3500 Eur
Užsienis: Suomija - UAB "CONSTRO"

Darbo pobūdis

Reikalingi patyrę elektrikai darbui naujai statomuose privačiuose namuose ir pramoniniuose objektuose Suomijoje.

Reikalavimai

Darbo patirtis
Brėžinių skaitymas
Anglų kalba būtų privalumas

Mes jums siūlome

Konkurencingą atlyginimą
Draudimą
Apgyvendinimą
Apmokame kelionių išlaidas.

Atlyginimas

2300–3500 Eur atskaičiavus mokesčius

UAB "Constro" įkurta 2008-ųjų metų vasario mėnesį. Specializuojamės plieno konstrukcijų apdirbimo, suvirinimo ir montavimo srityje. Nuo pat įsikūrimo įmonėje vis auga paslaugų įvairovė, personalo skaičius ir kvalifikacija, apyvarta ir gamybos kiekiai. Įmonėje įdiegta integruota vadybos sistema, apimanti kokybės, aplinkos apsaugos, profesinės saugos ir sveikatos vadybos sistemas, atitinkančias standartus ISO 9001 ISO ir OHSAS . Taip pat esame sertifkuoti pagal LST EN 1090-2 reikalavimus.
Pagrindinės veiklos sritys:
  • Statybinių plieninių konstrukcijų gamyba. Gaminio klasė - EXC2.
  • Plieninių konstrukcijų montavimo ir suvirinimo darbai.
  • Technologinių vamzdynų montavimo ir suvirinimo darbai.
  • Slėginių indų, talpyklų ir rezervuarų montavimo ir suvirinimo darbai.
Informacija apie UAB "CONSTRO"
85
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Antanas Borumas