UAB „Srovesta“

Elektrikas

2500-3500 €/mėn. Į rankas
Online interview
Užsienis: Vokietija - UAB „Srovesta“

Darbo pobūdis

Darbui Vokietijoje naujuose administraciniuose objektuose reikalingi elektrikai, atlikti įvairius elektros įrenginių instaliacijos ir montavimo darbus: silpnų srovių, jėgos elektros instaliacijos ir pajungimas, patikra, montavimas, kabelių klojimas ir kt.

Reikalavimai

  • Analogiško darbo patirtis 2 metai (elektrotechnika);
  • Atsakingumas;
  • Kruopštumas, atidumas, gebėjimas dirbti komandoje;
  • Mokate vokiečių/lenkų kalbą (didelis privalumas)ar anglų kalbą.

Mes jums siūlome

  • Konkurencingą, laiku mokamą atlyginimą;
  • Nemokamą apgyvendinimą bei transportą;
  • Visas socialines garantijas;
  • Komandiruočių grafiką: nuo 6 savaičių darbo, 2 savaitės poilsio;
  • Apmokėjimą už COVID testus;
  • Darbui atlikti reikalingas priemones bei aprangą;
  • Visas savirealizacijos ir tobulėjimo galimybes.

Atlyginimas

2500-3500 €/mėn. į rankas

Patyrusių specialistų komanda, atsakingas požiūris į darbą bei kokybiškas projektų įgyvendinimas - tai pagrindiniai faktoriai, kuriantys bendrovės politiką, orientuotą į patikimą partnerystę ne tik su klientais, bet ir su tiekėjais.
informacija apie UAB „Srovesta“
1011 €
Vid. atlyginimas bruto
12
Darbuotojų skaičius
200-300 tūkst. €
Pajamos 2019 m.