Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Astorfi OÜ
More about company »

Elektrikas / vidaus darbų elektrikas

Nuo 2600 Eur
Klaipėda - Astorfi OÜ

Darbo pobūdis

Darbo aprašymas:
Elektros sistemų priežiūra, remontas ir rekonstravimas;
Elektros įrangos, laidų ir priedų parinkimas, montavimas, nustatymo ir patikrinimo darbai;
Reikiamų montavimo medžiagų ir būdų parinkimas bendradarbiaujant su objekto vadovu;
Gedimų paieška ir šalinimas;
Atliktų darbų patikrinimas ir ataskaitų parengimas;
Saugos, priešgaisrinės ir aplinkos apsaugos bei elektros saugos reikalavimų vykdymas.

Reikalavimai

Kandidatui keliami reikalavimai:
Darbas numatytose pareigose ne mažiau nei dvejus metus;
Sugebėjimas per nustatytą laiką susidoroti su tikslumo ir tvarkingumo reikalaujančiomis darbo užduotimis;
Sąžiningumas, atsakingumas, savitvarda, tikslumas ir tvarkingumas;
Sugebėjimas atskirti svarbius dalykus nuo nesvarbių, gebėjimas protingai ir sistemingai argumentuoti;
Gebėjimas priimti sprendimus ir atsakingumas, t.y. gebėjimas savarankiškai priimti sprendimus savo darbo kompetencijos ribose ir numatyti sprendimų pasekmes bei atsakyti už jas;
Gebėjimas stabiliai ir rezultatyviai dirbti įtemptose situacijose ir veiksmingai naudoti savo laiką;
Iniciatyvos rodymas ir kūrybingumas, gebėjimas atrasti naujus sprendimus, juos pritaikyti ir dirbti rezultatyviai;
Gebėjimas bendradarbiauti ir dirbti komandoje, dalintis savo sugebėjimais su kolegomis, bendrauti pagarbiai ir profesionaliai;
Patikimumas, lojalumas ir orientacija į įmonės interesus;
Darbe yra svarbus nuoseklumas, emocinis stabilumas, sugebėjimas susitelkti ir prisitaikyti.

Mes jums siūlome

Įmonė siūlo:
Įdomų ir įvairiapusišką darbą tarptautinėje įmonėje;
Konkurencingą atlyginimą ir motyvacinį paketą;
Ilgalaikius ir stabilius darbo santykius;
Papildomus mokymus ir tobulėjimo galimybes;
Įdomų ir atsakingą darbą;
Reikiamas darbo priemones (darbo drabužius, tarnybinį automobilį ir telefoną);
Užsienio komandiruotės metu darbdavys suteikia gyvenamąją vietą ir transportą;
Galimybę dalyvauti ir prisidėti prie įmonės plėtros.

Atlyginimas

Nuo 2600 Eur atskaičius mokesčius
Astorfi OÜ

Astorfi OÜ

Įmonė „Astorfi OÜ“ buvo įkurta 2006 m. Nuo 2007 m. bendrovė specializuojasi elektros darbuose. Pagrindinės mūsų veiklos sritys yra elektros sistemų projektavimo, montavimo ir rekonstrukcijos darbai Estijoje ir Švedijoje. Mūsų klientai yra tiek statybos bendrovės, butų bendrijos tiek ir privačių namų savininkai.