Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Fiat Lux"
More about company »

Elektrikas

Kaunas - UAB "Fiat Lux"

Darbo pobūdis

Vidaus ir lauko elektros montavimas statybos objektuose.

Reikalavimai

Aukštesnysis arba profesinis išsilavinimas;
Darbo patirtis;
Planų ir schemų skaitymas bei supratimas;
Vairuotojo pažymėjimas (B kat.);
Žalingų įpročių neturėjimas.

Mes jums siūlome

Konkurencingą, laiku mokamą atlyginimą
Apgyvendinimą;
Draudimą.

Darbo užmokestis, darbo sutarties sudarymo metu nustatomas individualiai, atsižvelgiant į turimą kvalifikaciją, patirtį, gebėjimą dirbti savarankiškai.

Atlyginimas

Derybų klausimas

UAB „Fiat Lux” viena iš lyderiaujančių, jau 25 metus sėkmingai veikianti įmonė, kuri atlieka pastatų vidaus ir išorės inžinerinių dalių projektavimo ir montavimo darbus.

Mūsų misija – optimaliai realizuoti kompleksinius elektros ir kitų inžinierinių tinklų darbų sprendimus nuo užsakovo poreikių ištyrimo, darbo projekto parengimo iki darbų organizavimo ir įvykdymo.
Informacija apie UAB "Fiat Lux"
607 €
Vid. atlyginimas bruto
52
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Linas Bernotas