UAB „TETAS“

ELEKTRIKŲ (-IŲ) KLAIPĖDOJE

1100-1400 €/mėn. Į rankas
Klaipėda, Palanga, Gargždai - UAB „TETAS“

Darbo pobūdis

  • elektromontuotojo darbas 0,4 – 10 kV oro, kabelinių linijų eksploatacijos objektuose;
  • elektromontuotojo darbas 110 – 400 kV oro linijų eksploatacijos objektuose;
  • SP – TP techninės priežiūros ir remonto darbai;
  • darbas veikiančiuose elektros įrenginiuose;
  • galimos komandiruotės;
  • darbas lauko sąlygomis;
  • galimas darbas aukštyje.

Reikalavimai ir patirtis

Privalumai:
  • darbo patirtis energetikos srityje;
  • elektrotechninis išsilavinimas;
  • operatyvinio remonto darbuotojo teisės;
  • darbų vykdytojo teisės;
  • aukštalipio teisės;
  • vairuotojo B, C, CE kategorijos.

Kitos sąlygos:

Kiti privalumai

Reguliarūs mokymai
Kandidatui siūlome:
  • įgysi naujų kompetencijų dirbant su tikrais savo srities ekspertais;
  • įgyvendinsi unikalius, iššūkių nestokojančius strateginės reikšmės projektus, dirbdamas vienoje didžiausių energetikos įmonių grupių – EPSO-G;
  • dirbsi įdomų, dinamišką ir atsakingą darbą;
  • investuosime į Tavo profesinį tobulėjimą – turėsi galimybę dalyvauti vidiniuose ir išoriniuose mokymuose;
  • draudimą nuo nelaimingų atsitikimų (24/7), nes darbuotojo sauga ir sveikata – prioritetas Nr. 1;
  • dalyvausi Bendrovės renginiuose ir kitose iniciatyvose!

Atlyginimas

1100-1400 €/mėn. į rankas
  • taip pat numatoma kintama atlygio dalis ir/ar priedai, atsižvelgiant į darbo rezultatus bei nustatytus rodiklius, kurie yra nustatomi darbo sutartyje ir/ar kitame darbdavio vidaus dokumente. Konkretus darbo užmokestis sutariamas su kandidatu atsižvelgiant į jo turimą patirtį, kompetenciją bei atitikimą kitiems pareigybės reikalavimams.
  • darbo laikas – visa darbo diena.
  • darbo vieta – Klaipėda.
  • daugiau informacijos telefonu: Aleksėj).
UAB „TETAS“

UAB „TETAS“

TETAS – ELEKTROS TINKLO PROFESIONALAI!
Sparčiai auganti, aukščiausio lygio elektros energetikos tinklų ir pastočių eksploatavimo, remonto, montavimo ir projektavimo paslaugas teikianti Bendrovė.