UAB „TETAS“

ELEKTRIKŲ (-IŲ)

1000-1500 €/mėn. Į rankas
Kupiškis, Rokiškis, Panevėžys - UAB „TETAS“

Darbo pobūdis

  • elektromontuotojo darbas veikiančiuose elektros įrenginiuose – atramų statymas, kabelių klojimas, elektros skydų montavimas;
  • darbas ESO elektros skirstomajame tinkle;
  • oro linijų, kabelinių linijų montavimas, naujų vartotojų pajungimas, remontas ir techninė priežiūra;
  • SP–TP techninės priežiūros ir remonto darbai;
  • darbas lauko sąlygomis.

Reikalavimai ir patirtis

  • elektrotechninis išsilavinimas;
  • patirtis ESO elektros skirstomajame tinkle.
Privalumu laikysime:
  • operatyvinio remonto darbuotojo, aukštalipio darbininko, krovinių kabinėtojo (stropuotojo), kabelinių movų montuotojo, B, C, CE kategorijas, traktorininko pažymėjimus ir patirtį dirbant su įvardintais mechanizmais, kasimo įranga.

Kitos sąlygos:

Kandidatui siūlome:
  • įgyti naujų kompetencijų dirbant su tikrais savo srities ekspertais;
  • įgyvendinti unikalius, iššūkių nestokojančius strateginės reikšmės projektus, dirbant vienoje didžiausių energetikos įmonių grupių – EPSO-G;
  • dirbti įdomų, dinamišką ir atsakingą darbą;
  • galimybę dalyvauti vidiniuose ir išoriniuose mokymuose – investuosime į profesinį tobulėjimą;
  • draudimą nuo nelaimingų atsitikimų (24/7), nes darbuotojo sauga ir sveikata – mums prioritetas Nr. 1;
  • dalyvauti Bendrovės renginiuose ir kartu kurti kūrybišką bei inovatyvią darbo aplinką!

Atlyginimas

1000-1500 €/mėn. į rankas
  • mėnesinis atlygis nurodytas įskaitant galimus priedus. Konkretus mėnesinis atlygis sutariamas su kandidatu atsižvelgiant į jo turimą patirtį, kompetenciją bei atitikimą kitiems pareigybės reikalavimams;
  • darbo laikas – visa darbo diena;
  • darbo sutarties rūšis – neterminuota;
  • darbo vieta – Rokiškis, Kupiškis, Panevėžys, Pasvalys, Biržai, nes laimėtos remonto ir techninės priežiūros bei naujų vartotojų pajungimo sutartys Rokiškio, Kupiškio ir Panevėžio rajonuose.
  • komandiruotės – nenumatomos.
  • departamentas/skyrius – Eksploatacijos departamentas Tinklo skyrius.
UAB „TETAS“

UAB „TETAS“

TETAS – ELEKTROS TINKLO PROFESIONALAI!
Sparčiai auganti, aukščiausio lygio elektros energetikos tinklų ir pastočių eksploatavimo, remonto, montavimo ir projektavimo paslaugas teikianti Bendrovė.