„Hirelabas“ įmonių grupė

ELEKTRINIO KRAUTUVO OPERATORIAI (-ės) Vokietijoje ID12267

1700-1900 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Vokietija - „Hirelabas“ įmonių grupė

Darbo pobūdis

Skubiai reikalingi 8 elektrinio krautuvo operatoriai darbui maisto prekių sandėlyje, Vokietijoje. .
Darbo pobūdis: maisto produktų perkrovimas elektriniais krautuvais.
Darbo laikas: dirbama 40 - 45 valandas per savaitę. Darbas naktinėje pamainoje.
Darbo vieta: Deißlingen, Vokietija.

Reikalavimai darbuotojui

Gebėjimas valdyti elektrinį krautuvą;
Anglų kalba;
Motyvacija dirbti;
Atsakingas požiūris į darbą;
Vairuotojo pažymėjimas ir nuosavas automobilis - privalumas.

Įmonė siūlo

Nemokamą tiesioginį įdarbinimą vokiškoje įmonėje;
Visas vokiškas socialines garantijas;
13,13 Eur valandinį brutto atlyginimą;
Patogų ir komfortišką apgyvendinimą (300 Eur);
Ilgalaikį ir pastovų darbą.

Atlyginimas

1700-1900 €/mėn. į rankas

Darbą siūlome ne tik mūsų šalyje, bet ir visoje Europoje, o atrenkame - reaguojant į naujausias darbo rinkos tendencijas. Dėl šios priežasties darbo ieškantiesiems pateikiame patrauklius darbo pasiūlymus, garantuojančius įdomią bei prasmingą veiklą ir puikų atlygį. Pasibaigus darbui vienoje įmonėje ir darbuotojui norint dirbti toliau, pasiūlome darbą kitoje įmonėje.