Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "PERSONALO SPRENDIMAI"
More about company »

ELEKTRO-MECHANIKAS (-Ė) (mobilaus serviso inžinierius (-ė))

Klaipėda - UAB "PERSONALO SPRENDIMAI"

Darbo pobūdis

Uosto konteinerinių kranų techninė priežiūra ir remontas;
Karjeruose dirbančių savaeigių trupintuvų ir sijotuvų techninė priežiūra ir remontas;
Diagnostikos darbai, ataskaitų pildymas, bendravimas su technikos gamintojų atstovais.

Reikalavimai

Noras mokytis ir tobulėti bei dirbti dinamišką darbą;
Geros anglų kalbos žinios;
Techninis išsilavinimas, žinios elektrotechnikos/elektronikos/hidraulikos srityje;
Serviso inžinieriaus (-ės), mobilaus mechaniko (-ės), montuotojo (-os) darbo patirtis - didelis privalumas.

Mes jums siūlome

Darbą su modernia, pasaulyje pirmaujančių gamintojų technika;
Visus darbui reikalingus įrankius, priemones;
Apmokymus Lietuvoje ir pas technikos gamintojus užsienyje (Vokietija, Austrija, Airija).

Atlyginimas

Derybų klausimas

UAB „Personalo sprendimai“ – sėkmingą ilgametę patirtį sukaupusi personalo valdymo specialistų komanda.

Mūsų klientė - UAB Mobile Heavy Machinery, įmonė atstovaujanti pasaulyje gerai žinomą uostų ir karjerų techniką Lietuvoje, vykdanti visapusį aptarnavimą ir servisą. Šiuo metu plečia savo komandą ir kviečia prisijungti Elektro-mechaniką (-ę) darbui Klaipėdoje.