UAB „Press Glass“

Elektrokrautuvo vairuotojas

1600 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas, Jonava - UAB „Press Glass“

Darbo pobūdis:

  • Siūlome ilgalaikį darbą modernioje įmonėje;
  • Darbas elektrokrautuvu;
  • Gatavos produkcijos rūšiavimas sandėlyje ir pakrovimas į transporto priemones;
  • Darbas skaneriu;
  • Sandėlio tvarkos palaikymas;
  • Darbas pamainomis. Savaitgaliai laisvi.

Reikalavimai darbuotojui:

  • Turite darbo su elektrokrautuvu patirties;
  • Turite galiojantį elektrokrautuvo vairuotojo pažymėjimą (privalumas);
  • Lenkų kalbos įgūdžiai būtų privalumas;
  • Esate organizuotas, atsakingas, punktualus, greitai orientuojatės;
  • Turite orientaciją į tikslą ir atsakomybę už rezultatus.

Atlyginimas

1600 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Manome, kad visi mūsų veiksmai skatina mūsų darbuotojų ir verslo partnerių plėtrą. Kuriame organizaciją, kurios stiprybė slypi žmonėse. Mūsų veiklos dėka esame stiklo apdirbimo statybų pramonei lyderė Europoje.
See all ads of this company (9)
informacija apie UAB „Press Glass“
2010 €
Vid. atlyginimas bruto
(32% didesnis už LT vidurkį)
87
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1456 €
25% uždirba 1456-1752 €
25% uždirba 1752-2481 €
25% uždirba nuo 2481 €