Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Fudo"
More about company »

ELEKTROKRAUTUVO VAIRUOTOJAS – SANDĖLININKAS

Nuo 700 Eur
Kaunas - UAB "Fudo"

Darbo pobūdis

Darbas muitinės sandėlyje darbo dienomis nuo 9:00 – 18:00;
Darbas krautuvu, prekių pakrovimas, iškrovimas į transporto priemonę;
Krovinio dokumentų tikrinimas.

Reikalavimai

Elektrinio krautuvo teisės;
Darbo su kompiuteriu pagrindai;
Rusų kalbos pagrindai;
Savarankiškumas, atsakingas požiūris į darbą, komandiškumas, iniciatyvumas.

Mes jums siūlome

Laiku mokamą ir sąžiningą atlygį, priedus nuo pasiektų rezultatų;
Į darbų saugumą ir procesų tobulinimą orientuotą aplinką;
Nuo 700 eurų į rankas atlyginimą;
CV siųskite elektroniniu paštu.

Atlyginimas

Nuo 700 Eur atskaičiavus mokesčius
UAB "Fudo"

UAB "Fudo"

Pagrindinė kompanijos veikla - didmeninė prekyba miško uogomis ir grybais, medinės fasavimo taros gamyba ir prekyba ja, šaldytuvų ir sausų sandėlių nuoma.
Informacija apie UAB "Fudo"
995 €
Vid. atlyginimas bruto
(11% didesnis už LT vidurkį)
82
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Mantas Bernotavičius