Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „DORA“
More about company »

Elektromechanikas (-ė)

750–1000 Eur
Šiauliai - UAB „DORA“

Darbo pobūdis

Maisto pramonės įrengimų priežiūra, remontas, techninis aptarnavimas.
Naujų įrengimų įvedimas į eksploataciją.
Elektros instaliacijos priežiūra gamybinėje įmonėje.

Reikalavimai

Panašaus darbo patirtis.
Išsilavinimas inžinerijos ar elektromechanikos srityje.

Mes jums siūlome

Geras ir saugias darbo sąlygas.
Visas socialines garantijas ir draudimą.

Atlyginimas

750–1000 Eur atskaičius mokesčius
UAB „DORA“

UAB „DORA“

UAB "DORA" - natūralių mėsos gaminių ir užkandžių gamintoja, valdanti 2 prekinius ženklus - "DORA" ir "THE MEAT MAKERS", eksportuojanti produkciją į daugelį Europos šalių, galinti pasiūlyti stabilias darbo sąlygas ir karjeros galimybes.
Informacija apie UAB „DORA“
879 €
Vid. atlyginimas bruto
44
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 683 €
25% uždirba 683-761 €
25% uždirba 761-933 €
25% uždirba nuo 933 €
Vadovas: Mantas Žilinskas