Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
MB "Baltijos importas"
More about company »

Elektromechanikas

Nuo 600 Eur
Vilnius - MB "Baltijos importas"

Darbo pobūdis

Profesionalios virtuvės įrangos serviso inžinierius/mechanikas.

Reikalavimai

1. Sugebėjimas dirbti komandoje ir individualiai.
2. Elektroninės inžinerijos išmanynas ir supratimas
3. Mechanikos išmanynas ir supratimas.
4. Komunikabilumas su klientais.
5. Mokėjimas bendrauti su kompiuteriu. Sandėlio ir užsakymų programos.
6. Anglų kalba.

Mes jums siūlome

1. Kvalifikacijos tobulinimo kursai Lietuvoje.
2. Kvalifikacijos tobulinimas su užsienio parnteriais.
3. Darbo telefonas.
4. Įmonės automobilis.
5. Stabilumą ir karjerą.

Atlyginimas

Nuo 600 Eur atskaičiavus mokesčius
Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Baltijos importas – sparčiai besivystanti įmonė HoReCa srityje. Sėkmingai bendradarbiaujame su didžiausiais gamintojais Vakarų ir Rytų Europoje (Vokietijoje, Italijoje, Ispanijoje, Prancūzijoje, Rusijoje). Esame lanksti kompanija, kuri visada atsižvelgia į kliento poreikius, randam geriausią sprendimą. Mes branginame kiekvieną savo klientą. Įgyvendiname virtuvės įrengimo projektus, ruošiame technologinius projektus, konsultuojame prekių pasirinkimo ir įsigijimo klausimais.
Baltijos importo kolektyvas – ambicinga profesionalų komanda, kuri noriai sutinka vis naujus iššūkius, sprendžia įvairaus sudėtingumo užduotis ir tobulėja kiekviena diena. Mes visada pasiekiame užsibrėžtų tikslų.
Informacija apie MB "Baltijos importas"
6
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Denisas Raškauskas