UAB „Švaros broliai“

Elektromechanikas

1500-2000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Švaros broliai“

Darbo pobūdis:

  • Atlikti technologinių linijų elektros įrenginių techninės priežiūros ir profilaktinės patikros darbus;
  • Vykdyti įmonės prižiūrimų objektų elektros/ automatikos komponentų montavimo darbus;

Reikalavimai darbuotojui:

  • Išsilavinimas elektros, automatikos srityje;
  • Puikūs bendravimo, bendradarbiavimo įgūdžiai;
  • Orientacija į rezultatą, atsakingas požiūris į darbą;
  • Anglų kalbos mokėjimas;
  • Vairuotojo pažymėjimas;

Mes Jums siūlome:

  • Perspektyvų ir atsakingą darbą didelėje, augančioje įmonėje;
  • Geras darbo sąlygas;
  • Atlyginimą, atitinkantį Jūsų pasiektus rezultatus;
  • Galimybę tobulėti.

Atlyginimas

1500-2000 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Darbo užmokestis susideda iš bazinės dalies bei nuo darbo rezultatų priklausančios kintamos atlygio dalies.

Mūsų sėkmės atspindys yra mūsų darbuotojai. Jei mylite švarą ir norite tapti švaros ambasadoriumi, prisijunkite prie mūsų!
Esame kokybės lyderiai švaros srityje. Užtikrinti aukščiausios kokybės paslaugas – svarbiausias ŠVAROS BROLIŲ tikslas nuo pirmos kompanijos gyvavimo dienos.
Strategiškai patogiose Vilniaus, Kauno ir Molėtų miestų vietose veikia net 5 automobilių švaros centrai, 7 tunelinės plovyklos ir 8 bekontaktės savitarnos plovyklos. ŠVAROS BROLIŲ profesionalų rankose – daugiau kaip 360 objektų švara ir tvarka.