Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
MB „Vytmarca“
More about company »

Elektromonteris

Nuo 700 €/mėn. Į rankas
Alytus - MB „Vytmarca“

Darbo pobūdis

Vidaus elektros instaliacijos, (gyvenamosios patalpos, pramoniniai pastatai), lauko elektros darbai

Reikalavimai

  • Patirtis elektros instaliacijos darbuose
  • Savarankiškumas
  • Schemų skaitymas ir supratimas
  • Gebėjimas dirbti komandoje
  • Atsakingas požiūris į atliekamus darbus
  • Kruopštumas
  • vairuotojo pažymėjimas

Mes jums siūlome

  • Kvalifikacijos tobulinimų kursai
  • Darbui reikalingus įrankius, apsaugos priemones
  • Konkurencingą, rinkos lygį atitinkantį, skaidrų atlyginimą
  • Draugišką kolektyvą

Atlyginimas

Nuo 700 €/mėn. į rankas

Esame įmonė dirbanti energetikos sektoriuje. Jeigu esi kūrybingas, imlus naujovėms, nori realizuoti naujas idėjas, tobulėti ir būti įvertintas - junkis prie mūsų.
Informacija apie MB „Vytmarca“
961 €
Vid. atlyginimas bruto
(7% didesnis už LT vidurkį)
5
Darbuotojų skaičius