Elektromontuotojas (-a)

1100-1400 €/mėn. Į rankas
Kaunas, Jonava - Žilinskis ir Co, UAB

Darbo pobūdis

  • Remonto, technologinės priežiūros darbų vykdymas elektros įrenginiuose 0,4-10kV tinkle;
  • Naujų elektros įrenginių montavimas bei rekonstrukciniai darbai 0,4-10kV tinkle;
  • Gedimų šalinimas elektros įrenginiuose;
  • Kabelių klojimas;
  • 0,4-10kV kabelių movų montavimas;
  • Kabelinių tranzitinių, paskirstymo ir apskaitos spintų montavimas;
  • Oro linijų montavimas;
  • Modulinių, stulpinių transformatorinių montavimas;
  • Autogrąžto vairuotojas - operatorius;
  • Komandinis darbas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Techninis/ profesinis išsilavinimas;
  • Darbo patirtis elektrotechnikos srityje;
  • Kėlimo kranų (hidromanipuliatoriaus) operatoriaus pažymėjimas;
  • Kėlimo platformų ir jų įrangos operatoriaus pažymėjimas;
  • Atsakingumas, darbštumas, sąžiningumas;
  • Organizaciniai gebėjimai, darbų organizavimas brigadai;
  • Vairuotojo pažymėjimas (BE, CE kategorija – būtų privalumas).

  • Darbą finansiškai stabilioje ir nuolat augančioje įmonėje;
  • Visas socialines garantijas;
  • Motyvuojanti ir laiku mokamą atlyginimą, priklausantį nuo - darbo rezultatų;
  • Realias karjeros galimybes;
  • Draugišką kolektyvą.

Atlyginimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Kita informacija
Kontaktinis numeris - 861681985, Neringa.
Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Atlyginimas

1100-1400 €/mėn. į rankas
plius bonusai.

Žilinskis ir Co, UAB

Statybos ir energetikos rinkoje daugiau nei 30 metų aktyviai dirbanti kompanija, kurioje dirba apie 300 darbuotojų. Įmonė nuolat stabiliai auga ir plečiasi ne tik geografiškai, bet ir siūlomų paslaugų kiekiu.

Žilinskis ir CO, UAB yra energetikos objektų statybos lyderiai bei pagal apyvartą – viena iš didžiausių Lietuvos įmonių statybų sektoriuje.

Mes vertiname kiekvieną savo komandos narį ir kviečiame prisijungti Tave!
See all ads of this company (15)
informacija apie Žilinskis ir Co, UAB
1810 €
Vid. atlyginimas bruto
(19% didesnis už LT vidurkį)
345
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1165 €
25% uždirba 1165-1515 €
25% uždirba 1515-1934 €
25% uždirba nuo 1934 €