UAB „Helisota“

Elektromontuotojas (-a)

849-1876 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „Helisota“

Darbo pobūdis

  • Sraigtasparnių elektronikos įrengimų išardymas, defektavimas, konservavimas ir iškonservavimas;
  • Nesudėtingų elektros schemų litavimas;
  • Darbų pobūdis sudėtingėja priklausomai nuo darbuotojo įgytos patirties.

Reikalavimai darbuotojui

  • Ne mažesnis nei spec. vidurinis išsilavinimas (techninis);
  • Elektrotechnikos, elektronikos ir radiotechnikos pagrindai;
  • Detalių litavimo principų ir tam naudojamų medžiagų žinios;
  • Rusų kalbos žinios (rašymo ir skaitymo pagrindai);
  • Elektros matavimo prietaisų ir jų veikimo principų žinios;
  • Noras dirbti ir tobulėti aviacijos srityje;
  • Imlumas, gebėjimas greitai mokytis ir dirbti komandoje.

Įmonė siūlo

  • Motyvuojantį ir kompetenciją atitinkantį atlyginimą;
  • Darbą šiuolaikiškoje, patikimoje ir stabilioje kompanijoje;
  • Tobulėjimo ir karjeros galimybes;
  • Patrauklų darbo grafiką (nuo 8 iki 17 valandos);
  • Remiantis įmonės atlygio politika, mes siūlome konkurencingą darbo užmokestį nuo 849 iki 1876 eurų intervale (bruto). Konkrečią sumą mielai aptarsime pokalbio metu įvertinę jūsų turimą patirtį ir kvalifikaciją.

Atlyginimas

849-1876 €/mėn. neatskaičius mokesčių

HELISOTA, UAB

Avia Solutions Group

Helisota – tai kompanija, tarptautiniu mastu teikianti kompleksines sraigtasparnių techninės priežiūros ir remonto paslaugas. Bendrovė yra pirmaujantis Mi-8, Mi-17, Mi-171 tipų sraigtasparnių aptarnavimo centras Baltijos šalyse. Būdama Europos aviacijos saugumo agentūros bei sraigtasparnių gamintojų Mil, Robinson R44, Eurocopter H120, H135 ir H145 sertifikuota organizacija, Helisota bendradarbiauja su įvairiais vyriausybiniais ir privačiais orlaivių operatoriais iš 25 pasaulio valstybių.
informacija apie UAB „Helisota“
3294 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
37
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1911 €
25% uždirba 1911-2458 €
25% uždirba 2458-3890 €
25% uždirba nuo 3890 €