ELEKTROMONTUOTOJAS (-A)

1500-2300 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Mažeikiai, Telšiai, Kuršėnai - UAB „Elics Engineering“

Darbo pobūdis

Elektros instaliacijos sistemų, automatikos prietaisų ir įrangos montavimas bei remontas. Elektros laidų ir kabelių jungimas, elektroninių įrenginių bei valdymo sistemų techninė priežiūra, elektrotechniniai matavimai ir bandymai, remontas. Skydų surinkimas. Darbai vykdomi Lietuvoje bei užsienyje.

Reikalavimai:

  • Elektrotechninis išsilavinimas;
  • Gebėjimas skaityti techninius brėžinius, įrenginių naudojimo instrukcijas;
  • Panaši darbo patirtis;
  • PK, VK arba AK elektrosaugos kvalifikacija (privalumas).

Mes siūlome:

  • Visas sėkmingam ir efektyviam darbui reikalingas priemones;
  • Išskirtines galimybes tobulėti profesinėje srityje, būnant sparčiai augančios kompanijos dalimi;
  • Vadovą ir kolegas, pasiruošusius padėti, pasidalinti savo ilgamete patirtimi;
  • Papildomas naudas - įvairius įmonės renginius ir vasaros ekskursijas, kasmet didinamą darbo užmokestį, papildomas premijas, vaišiname kava/arbata;
  • Siūlome patirtį bei kvalifikaciją atitinkantį ir nuo darbo rezultatų priklausantį, laiku mokamą atlyginimą.

Atlyginimas

1500-2300 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB „Elics Engineering“

UAB „ELICS engineering“ – sėkmingai dirbanti įmonė, kurios pagrindinė būstinė įsikūrusi Mažeikiuose, turinti padalinius Klaipėdos ir Šiaulių miestuose, kviečia prisijungti prie savo komandos. Esame profesionalai, siekiantys geriausių rezultatų ir ieškantys optimaliausių sprendimų savo klientams. Pagrindinės mūsų įmonės veiklos yra elektros ir automatikos sistemų montavimas, elektros inžinerinių sistemų valdymo ir automatizavimo sistemų projektavimas ir įrengimas, paleidimas ir derinimas. Taip pat atliekame vamzdinių mazgų, metalo konstrukcijų gamybą ir montavimą, vamzdinių mazgų suvirinimą ir montavimą, statinės ir rotacinės įrangos, slėginių vamzdynų remontą bei montavimą. Dirbame su įvairiais projektais Lietuvoje ir Skandinavijos šalyse. Daugiau apie įmonę galite sužinoti: www.elicsengineering.com
informacija apie UAB „Elics Engineering“
2649 €
Vid. atlyginimas bruto
(74% didesnis už LT vidurkį)
83
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1990 €
25% uždirba 1990-2571 €
25% uždirba 2571-3251 €
25% uždirba nuo 3251 €