Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
ATEA grupė

Elektromontuotojas (-a)

Vilnius - ATEA grupė

Darbo pobūdis

  • Apsaugos bei priešgaisrinės signalizacijos ir telekomunikacijos, elektros tinklų instaliacijos darbų atlikimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštesnysis techninis išsilavinimas būtų privalumas;
  • Panašaus darbo patirtis;
  • Tinklų diegimo reikalavimų išmanymas;
  • Gebėjimas analizuoti projektinę dokumentaciją ir techninius brėžinius;
  • Kruopštumas, atsakingumas, savarankiškumas, sąžiningumas;
  • Vairuotojo pažymėjimas (B kategorijos).

  • Karjeros galimybes, atsižvelgiant į Jūsų profesinius tikslus ir motyvaciją;
  • Visas priemones ir sąlygas darbui komandiruotėje;
  • Pastovų darbo grafiką.
ATEA grupė

ATEA grupė

EIT sprendimai – įmonė vykdanti veiklą informacinių ir ryšių technologijų srityje. Lietuvoje vienoje iš didžiausių informacinių sistemų ir telekomunikacijų įmonių dirba virš 90 aukštos kvalifikacijos specialistų. 2016 metais apyvarta siekė 11,6 mln. eurų.