Elektromontuotojas (-a)

1344-1848 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Scenos techninis servisas“

Darbo pobūdis

· Technologinės įrangos (kėlimo mechanizmai, apšvietimo, įgarsinimo ir video įranga) montavimas užsakovo objektuose;
· Elektros ir silpnų srovių valdymo įrangos gamyba, montavimas ir priežiūra;
· Sistemų aptarnavimas, sistemų ir jų komponentų remontas.

Reikalavimai darbuotojui

· Panašaus darbo patirtis;
· Energetikos darbuotojo sertifikatas;
· Praktinis elektrotechnikos ir elektronikos išmanymas;
· Gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje.

Mes Jums siūlome:

· Vidinius mokymus ir kvalifikacijos kėlimo galimybes;
· Malonią darbo aplinką, naujai įrengtas patalpas persirengimui ir poilsiui, visus reikalingus darbo įrankius ir darbo rūbus;
· Į žmones orientuotą organizacinę kultūrą, patyrusių kolegų pagalbą (dauguma darbuotojų šioje įmonėje dirba 15 metų ir daugiau!);
· Karjeros galimybes elektrotechnikos inžinerijos srityje;
· Dinamišką darbą, keliones po Lietuvoje ir už jos ribų išsidėsčiusius mūsų objektus.

Atlyginimas

1344-1848 €/mėn. į rankas
Atlyginimas priklauso nuo patirties ir kvalifikacijos. Yra galimybė užsidirbti papildomai.

Darbas visu etatu. Susisieksime su atrinktais kandidatais.

UAB „Scenos techninis servisas“

StS – šou verslo objektų projektavimo ir techninio aptarnavimo profesionalai. Įmonė sėkmingai veikia jau 30 metų, yra savo srities lyderė Lietuvoje, įgyvendina projektus ir užsienio šalyse. StS komanda yra prisidėjusi prie didžiausių visuomeninės paskirties objektų, tokių kaip Lietuvos nacionalinė filharmonija, MO muziejus, Palangos koncertų salė ir kt., įrengimo.

www.sts.lt
informacija apie UAB „Scenos techninis servisas“
3307 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
30
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2630 €
25% uždirba 2630-3530 €
25% uždirba 3530-3901 €
25% uždirba nuo 3901 €